HOMEKIT INTELIGENTNÁ ZÁSUVKA - FIBARO WALL PLUG TYPE E HOMEKIT (FGBWHWPE-102)

 FIB_FGBWHWPE-102-416

 • FIBARO Zásuvka je HomeKit smart zariadenie využívajúce Wi-Fi pripojenie a Bluetooth low energy
 • Diaľkovo ovládaná zásuvka je vybavená funkciou merania aktuálnej aj kumulovanej spotreby
 • Využíva LED krúžok na vizualizáciu stavu aktuálnej spotreby
 • Zásuvku je možné ovládať pomocou tlačidla alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systém iOS
 • Zariadenie nie je Z-Wave
59,49 EUR
Adóval együtt
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

Get our latest news and special sales

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

Referencie:
Love0
Add to wishlist
Opis

Detailné informácie nájdete na stránkach výrobcu. Kompletné produktové manuály nájdete na https://manuals.fibaro.com/

Upozornenie 1: Toto zariadenie pracuje s technológiou Apple HomeKit !

Upozornenie 2: Toto zariadenie nie je Z-Wave a preto Vám nebude pracovať pod žiadnou Z-Wave riadiacou jednotkou !

Fibaro Zásuvka s meraním spotreby a bezdrôtovým ovládaním pomocou Apple HomeKit

Množstvo funkcií v jednom zariadení

FIBARO Zásuvka je bezdrôtové zariadenie, ktoré dokáže merať aktuálnu aj celkovú spotrebu elektrickej energie. Inteligentná zásuvka FIBARO umožňuje ovládanie elektrických zariadení pohodlným bezstarostným spôsobom, bez nutnosti údržby.

homekit fibaro wallplug

Dokonalosť v každom detaile

FIBARO Zásuvka bola starostlivo a precízne navrhnutá s ohľadom na každý jeden detail. Nechajte sa očariť presnosťou a špičkovou kvalitou hardvéru spolu so sofistikovaným dizajnom. Úchvatná krása a nekompromisná spoľahlivosť sa spájajú v podobe tohto zariadenia.

homekit fibaro wallplug

Skutočné PLUG & PLAY

FIBARO Zásuvka nevyžaduje žiadne inštalačné nástroje ani elektrikára. Stačí zásuvku vytiahnuť z krabice, vložiť do elektrickej zásuvky a pripojiť akékoľvek elektrické zariadenie. Zásuvky sú k dispozícii v type E.

FIBARO podporuje APPLE

Zariadenia systému FIBARO sú založené na technológii Z-Wave, vďaka čomu môžu pracovať individuálne alebo v skupinách a navzájom si komunikovať a poskytujú vám neobmedzené možnosti riadenia domácej automatizácie. Podľa našej misie, automatizovať každú domácnosť a využívať výhody technológie spoločnosti Apple, FIBARO vytvorila nový rad zariadení, ktoré sú teraz kompatibilné s technológiou HomeKit.

Čo je HomeKit?

Apple HomeKit ponúka jednoduchú a bezpečnú technológiu pre správu domácnosti. Technológia HomeKit poskytuje pokročilú bezpečnosť pomocou šifrovania a autentifikácie medzi zariadením HomeKit a iPhone-om, iPad-om alebo iPod-om.

homekit fibaro wallplug

Ako to funguje?

Použite zariadenie so systémom iOS cez Apple TV alebo iPad, ktoré fungujú ako riadiaca jednotka domácnosti. Hovorte príkazy. Siri totiž taktiež vie o stave zariadení HomeKit vo vašom dome.

FIBARO Mobilná Aplikácia

Aplikácia FIBARO umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu a konfiguráciu. Používatelia získajú rozšírené možnosti nastavenia pre zariadenia FIBARO, ktoré v aplikácii Domácnosť nie sú k dispozícii. Ak chcete pridať Fibaro zariadenie s technológiou Apple HomeKit do Vašej siete HomeKit, jednoducho naskenujte kód a potvrďte inštaláciu.

Vzdialený prístup

Zásuvka FIBARO je jedným z najuniverzálnejších inteligentných domácich zariadení. Môže slúžiť ako prepínač pre takmer akýkoľvek kus elektrického hardvéru zapojeného do zásuvky. Mobilná aplikácia vám umožňuje spravovať zásuvku FIBARO z ktoréhokoľvek miesta na svete. Zariadenia môžete zapnúť a monitorovať ich prevádzku aj vtedy, keď ste vzdialení stovky kilometrov od domova.

Meranie spotreby

FIBARO Zásuvka je jedinečným miniatúrnym zariadením, ktoré vám umožňuje monitorovať spotrebu energie. Zmena farby krištáľového LED krúžku vás informuje o aktuálnom zaťažení pripojeného spotrebiča. Praktická funkcia v peknom balení.

homekit fibaro wallplug

Použitie elektrickej energie

Spotreba elektrickej energie zariadení pripojených do zásuvky FIBARO je neustále monitorovaná. Ovládajte spotrebu elektrickej energie, naplánujte kedy majú byť vaše zariadenia zapnuté a šetrite spotrebovanú energiu.

Krytie a ochrana proti preťaženiu

FIBARO Zásuvka poskytuje bezpečnosť proti vniknutiu všetkými možnými spôsobmi. Čo je dôležité zásuvka obsahuje ochranu proti preťaženiu. A vďaka špeciálnemu uzáveru pod otvormi nie je možné mať náhodný kontakt s elektrickou energiou.

Pokoj na duši

FIBARO Zásuvka rozpozná, či prístroj nefunguje správne. Môže reagovať rôznym spôsobom v rôznych situáciách: automaticky vypne zariadenie alebo vás upozorní na chybu notifikáciou. Vďaka tejto funkcii nebudete prekvapení, keď prídete domov.

Inteligentné plánovanie

Nie každý spotrebič musí pracovať nepretržite. Nastavením rozvrhu sa zariadenia zapnú alebo vypnú vo vhodnom čase. Prispôsobte si režim podľa dennej prevádzky. Nastavením presného pracovného času zabezpečíte nielen pohodlie, ale aj bezpečné používanie mnohých domácich spotrebičov.

homekit fibaro wallplug

Rodičovská kontrola

Obmedzte prístup k elektronike podľa vášho uváženia! Pripojte nástennú zásuvku FIBARO na hernú konzolu alebo TV v detskej izbe a na diaľku rozhodnite, kedy vaše deti môžu používať pripojené zariadenia. Môžete natrvalo nastaviť dostupnosť konzoly alebo televízora a diaľkovo ovládať ich prevádzku.

Úspora peňazí

FIBARO Zásuvka vám umožňuje sledovať množstvo elektrickej energie, ktorú používajú domáce zariadenia. Týmto spôsobom môžete ľahko identifikovať, ktoré súčasti spotrebiče neustále zvyšujú vaše účty, takisto možete napr. využiť nižšie nočné sadzby. Taktiež si môžete naprogramovať zariadenie, ktoré vám pomôže maximálne ušetriť.

Ovládanie prostredníctvom Siri

Ak nechcete, aby ste museli vstať z pohovky a ísť si zobrať svoj telefón, môžete ovládať zariadenia pomocou hlasových povelov. Táto pohodlná funkcia je k dispozícii v rámci platformy Apple HomeKit, hoci bude čoskoro k dispozícii s rôznymi hlasovými rozhraniami.

homekit fibaro wallplug

Inteligentná správa

Vedeli ste, že nestačí vypnúť televízor pomocou diaľkového ovládania aby sa prestala spotrebovávať elektrická energia? Zariadenia, ako sú televízory a monitory, používajú pohotovostný režim a spotrebúvajú elektrickú energiu. Ak chcete zariadenie vypnúť, keď ich nepoužívate - napríklad v noci, a ráno chcete aby zariadenie začalo znova fungovať, naplánujte časový rozvrh pre zásuvku FIBARO.

Bezdrôtová aktualizácia

FIBARO Zásuvka bola navrhnutá tak, aby automaticky dostala aktualizácie firmvéru pomocou jediného kliknutia v mobilnej aplikácii.

homekit fibaro wallplug

Technické Detaily:

 • Napájanie: 230V AC, 50 Hz
 • Menovitý prúd záťaže: 10A - trvalé zaťaženie
 • Výkon (pre odporové zaťaženie): 2300 W - trvalé zaťaženie
 • Používa sa s zásuvkami typu E:

- CEE 7/16 - max. zaťaženie 2,5A
- CEE 7/17 - max. zaťaženie 10A
- Typ konektoru zásuvky E

 • Dodržiavanie smerníc EÚ: RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU
 • Stupeň znečistenia: 2 (domáce a kancelárske použitie, len vo vnútorných priestoroch)
 • Rádiový protokol: IEEE 802.11n, Bluetooth® nízka energia
 • Rádiová frekvencia: 2,4 GHz
 • Vysielací výkon: 14 dBm (Wi-Fi), 8 dBm (BLE)
 • Prevádzková teplota: 0-40 °C (32-104 ° F)
Podrobnosti o produkte

Referencie

Reviews

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Ponuka

Create a free account to save loved items.

Prihlásiť sa

Create a free account to use wishlists.

Prihlásiť sa